Актуальні новини

Бойовики готують проти західних ЗМІ провокації, – СБУ

Служба безпеки України заявляє про підготовку провокацій проти західних засобів масової інформації.
“У нас є перевірена оперативна інформація щодо спроб терористів “ЛНР” і “ДНР” використовувати людські та технічні ресурси провідних західних ЗМІ для провокування сепаратистських настроїв на територіях, які тимчасово підконтрольні бойовикам”, – повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський на брифінгу в Києві в середу.
За його словами, на практиці це означає, що представників західних ЗМІ запрошують в Україну через ділянки кордону, які непідконтрольні Україні. “А після того, як представники західних ЗМІ прибувають, з ними працюють пропагандистські російські агітатори, які надають інформацію про “київську хунту “, про злочини української армії та українських правоохоронців, тобто натаскують і пакують їх брехливою інформацією”, – підкреслив радник голови СБУ ,
Також він звернув увагу на те, що є оперативна інформація про наміри бойовиків використовувати представників західних ЗМІ як “живий щит”. “Бойовики виводять цих людей на свої позиції, здійснюють артобстріл по позиціях українських військ, розуміючи, що піде зворотна реакція Вони, по суті, зацікавлені в тому, щоб представники західних ЗМІ постраждали при цьому, були поранені, убиті. – Це все для того, щоб показати, як українська армія воює проти вільних західних ЗМІ “, – підкреслив М.Лубківський.
Він зазначив, що СБУ готова сприяти безпеці іноземних ЗМІ, які перебуватимуть на територіях, підконтрольних українській владі.

  "Залишилась без підтримки": Дочка Тома Круза Сурі відмовляється від прізвища батька

Залишити відповідь