Актуальні новини

ZIK представляє проект “Революція Гідності: ціна свободи”

Першого грудня у львівському Палаці мистецтв відкриється інтерактивна експозиція «Революція гідності: ціна свободи», організована телеканалом ZIK, що поєднає в собі ілюстративну складову, відеоряд та музичне оформлення.
«Проект «Революція гідності: ціна свободи» покликаний вшанувати героїв, загиблих на Майдані, але не пафосними промовами і заходами, а можливістю згадати трагічні сторінки минулої зими, переосмислити події, самому собі відповісти на болючі питання «Чи зникла несправедливість, соціальні біди та корупція, проти якої повстали мільйони людей?», «Зрештою, чи змінився я сам (сама)?», — пояснює автор ідеї проекту,шеф-редактор відділу розслідувань телеканалу ZIK Мирослав Откович.  
Експозиція«Революція гідності: ціна свободи» складатиметься із кількох секторів.
Спершу — оптимістичний і запальний студентський Євромайдан. Зрештою, сподівання та надії, оповиті романтикою юності, були втоптані у граніт Майдану Незалежності. Далі хронологія та переосмислення найскладніших і найдраматичніших подій «дорослого» Майдану. Взяття «йолки», падіння Леніна, невдалі спроби штурму Майдану, перша смерть, сутички на Грушевського, «мирний наступ» і розстріл Небесної сотні – все це буде проілюстровано на світлинах різних авторів.
«Ми дуже сподіваємося, що проект «Революція гідності: ціна свободи» — не просто викличе емоції у відвідувачів експозиції, а передусім змусить задуматися, — говорить Мирослав Откович. – Задуматися над тим, що Майдан не закінчився і боротьба за Україну, її свободу та майбутнє перемістилася з Києва на схід. І ця боротьба далі не на життя, а на смерть. І ведуть її звичайні українці. А що влада? Вона вичерпала період «некритики», вона більше немає імунітету. Час об’єктивно оцінити її роботу: де повноцінна, а не поверхнева люстрація, де покарання винних за вбивства на Майдані, чому чиновники-корупціонери не за ґратами?  Чи дозволимо розтратити здобутки Революції Гідності? – це головне питання сьогодення, над відповіддю на яке має задуматися кожен».
Інтерактивна виставка – це продовження циклу проектів, об’єднаних назвою «Ціна свободи», що уже майже рік виходять на телеканалі ZIK і присвячені подіям на Майдані та війні на сході країни.

  Кейт Міддлтон і принц Вільям знову образилися на Меган Маркл та принца Гаррі: королівський експерт назвав причину

Залишити відповідь