Новий колір дуже личить Наталі.

Українська виконавиця на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала фотографію, на якій постала в кардинально новому іміджі. У публікації Наталя зазначила, що в часи змін у світі і в неї самої сталися серйозні зміни. Саме це спричинило за собою нестримне бажання перефарбувати волосся в абсолютно протилежний колір. Тепер виконавиця — блондинка!

Наталія поділилася знімком, на якому позує фотографу з новою стрижкою і з новим кольором волосся. У публікації Могилевська зазначила, що нещодавно в її житті відбулися серйозні зміни, які змусили співачку змінитися. Правда, що саме сталося, Могилевська поки тримає у таємниці. Шанувальники засипали улюблену співачку компліментами. І правда, новий колір дуже личить Наталі: в блонд вона виглядає свіжо і молодо, інформує Ukr.Media.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

«Так, цей образ — повністю експеримент. Не приховую той факт, що у мене відбулися серйозні зміни. Але я впевнена, що настала біла смуга, і разом з нею народилася пісня “Білий літак” і білосніжне волосся, це літній, яскравий, сонячний настрій. Я приготувала дуже багато нового матеріалу, який всіх порадує і здивує», — написала співачка.