Актуальні новини

Російським журналістам видають фальшиві документи для роботи в Україні, – СБУ

Спецслужби Російської Федерації видають російським журналістам підроблені документи для роботи в Україні. Про це на своїй сторінці Фейсбук написав радник голови СБУ Маркіян Лубківський
Так, радник голови СБУ навів приклад знімальної групи програми “Вести” телеканалу “Росія 24”, яка знімала на території Закарпатської області відео-репортаж про “утисків у зазначених обласних центрах російськомовних громадян України і угорської нацменшини Закарпаття, спроб української влади представити їх як сепаратистів і екстремістів”.
“При цьому, для дотримання вимог конспірації та виконання інструктажу співробітника ФСБ РФ їм були надані документи прикриття, які, нібито, акредитують їх як журналістів фінського (!) телеканалу “МТВ-3”, – написав Лубківський.
Також Лубківський розповів про кореспондента російського “Першого каналу”, який представлявся білоруським журналістом. За повідомленням радника голови СБУ, він готував у Хмельницькій області телевізійний сюжет про “факти утисків російськомовного населення в регіоні”.

Post by Markian Lubkivskyi.

 

  Безпечний концерт до дня Незалежності: творці індустрії диско-музики їдуть до Львова

Залишити відповідь