Артистка публічно висловилася в соцмережах.

Давненько не було новин від співачки Віри Брежнєвої. І ось тепер ім’я співачки згадується в дуже пікантному скандалі, інформує Ukr.Media.

Так, зараз у Мережі активно пишуть про те, що нібито у Костянтина Меладзе роман з Ерікою Герцег, його підопічною з групи “ВІА Гра”. Багато хто в це вірить, адже Еріка дуже нагадує Віру в юності, так і в житті продюсера вже був схожий випадок (про те, що Віра Брежнєва поцупила Меладзе з сім’ї, не писав тільки ледачий).

Звичайно ж, подібні чутки про адюльтері Костянтина дійшли й до Віри Брежнєвої. Зірка не змогла втриматися, щоб не прокоментувати ситуацію. 37-річна Віра Брежнєва в Instagram зізналася, що розмови про невірність продюсера її лише смішать.

В коментарях буквально вибухнула буря з цього приводу: одні зловтішаються і кажуть про бумеранг, інші співчувають і вірять в ідилію у відносинах пари.

А хтось згадує, як перша дружина Меладзе, Яна Сумм, цілих 10 років не здогадувалася про його зради. В одному з інтерв’ю вона зізнавалася:

Досі не проходить обурення від того, що людина здійснює вчинки якоїсь масштабної гидоти, роблячи при цьому невинний погляд чи виправдовуючись гарними словами про любов і турботу. Від мене ж протягом десяти років всі приховували! Казали: “Ні, ти що? Ми просто дружимо і співпрацюємо!” Щоб мене обдурити, навіть пісні, написані для Галушки, Костя випускав під якимись псевдонімами, то під її ім’ям. Хоча Віра ніколи не писала ні музику, ні тексти. І мені не складало труднощів визначити, хто справжній автор. Чесно кажучи, дуже хотілося б про це все забути. Я зараз живу зовсім іншим життям. І мені абсолютно нелогічно віддаватися спогадам про колишнього чоловіка і його коханку. Але відсторонитися ніяк не виходить.

  НАОНІ Оркестра запрошує на свій фірмовий концерт «Рок хіти та саундтреки»

Віддані шанувальники все ж бажають Вірі та Костянтину сімейного щастя.