Актуальні новини

Одеський суд постановив закрити український музично-драматичний театр

Згідно з рішенням П’ятого Апеляційного суду Одеської області за позовом пожежників Одеський академічний український музично-драматичний театр імені Василька підлягає закриттю.
Про це йдеться у зверненні колективу Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім.Василька опублікованому у Facebook.
“Напередодні свого славетного 95-річного (!!!) ювілею один із найстаріших та найулюбленіших театрів країни – наш Театр! – опинився на межі закриття. …За позовом пожежників суд прийняв рішення про закриття театру”, – йдеться у дописі.
Актори зазначають, що причиною такого кроку є, начебто, невиконання театром приписів служби з надзвичайних ситуацій.
“…З 56 вимог про забезпечення протипожежних норм ми впродовж лічених місяців задовольнили «лише» 53. Жодні наші аргументи, ані про неухильну повсякденну роботу з усунення суто технічних недоліків, ані активну співпрацю із органами влади щодо фінансового забезпечення робіт, не кажучи вже про відчайдушну та натхненну творчість наших акторів – до уваги прийнято не було.. 2 жовтня 2019 року нам всім, а значить – і вам, наші глядачі, – вказали на двері”, – скаржаться актори.
За їх словами, таке “безпрецедентне явище – закриття театру! – стає вельми тривожним дзвоном для всієї вітчизняної театральної спільноти”.

  Діма Монатік поділився зворушливим фото з синами

Залишити відповідь