Як швидко ростуть чужі діти!

Українська співачка Оля Цибульська у своєму профілі Instagram показала милі фотографії зі своїм маленьким сином Нестором, і зворушила численних шанувальників. До речі, свого чоловіка Цибульська не показує, він категорично проти публічності, тому всіляко уникає ЗМІ та преси. А ось маленький Нестор, схоже, йде по стопах зіркової матусі. У свої п’ять хлопчик вже з допомогою мами веде свою сторінку в Instagram, і зовсім не соромиться своєї популярності, інформує Ukr.Media.

Ольга опублікувала кілька знімків, на яких позує разом із синочком. Зіркова мама вся в кольоровій фарбі, а Нестору намалювали грим у вигляді забарвлення лева або тигра. Цибульська розповіла, що хлопчик залишився під великим враженням від перегляду нової версії мультфільму «Король лев», з того часу написавши кілька пісень англійською, він заявив, що хоче подивитися екранізацію на оригінальній англійській мові.

«Ми ходили в кінотеатр «під прикриттям», тому що тато такої події пропустити не міг, а ми не могли допустити тата до преси. Мультик зайшов! Ридали в шість очей. З того моменту Нестор написав уже три пісні англійською мовою і вирішив, що дозрів до перегляду мовою оригіналу», — похвалилася досягненнями сина Цибульська.