Брітні Спірс планує стати мамою втретє — може, це буде дівчинка. Зараз Брітні планує більше часу приділяти своїм дітям, адже тепер її права і свободи ніхто не обмежує.

Брітні Спірс, нарешті, позбулася остаточно від опіки свого батька після тринадцяти років обмеження свободи. Нещодавно Брітні отримала пропозицію руки і серця від свого бойфренда Сема Асгарі, з яким зустрічається вже п’ять років. Весілля пара планує зіграти на Гаваях, і співачка вже шиє весільну сукню у Донателли Версаче. Тепер же Брітні заговорила про материнство. Вона мріє народити третю дитину, про що повідомила в соціальних мережах, інформує Ukr.Media.

Брітні у себе в Instagram опублікувала фото, і написала зворушливий пост з планами про материнство. “Я хотіла б народити ще одну дитину. Може, цього разу це буде дівчинка”, — написала Спірс у публікації. На фото зображені дитячі ніжки. До слова, у Брітні є двоє синів — Шон і Джеймс. Колишній чоловік виконавиці Кевін Федерлайн має повне право опіки над дітьми, адже Спірс позбавили прав, назвавши її недієздатною.

Зараз Брітні планує більше часу приділяти своїм дітям, адже тепер її права і свободи ніхто не обмежує.