Лілія Ребрик з чоловіком з нагоди десятиріччя подружнього життя влаштували весільну фотосесію. Дуже романтично.

Українська ведуча і актриса Лілія Ребрик розповіла підписникам про знаменну подію для її сім’ї. Рівно десять років тому телезірка стала дружиною хореографа Андрія Дикого, інформує Ukr.Media.

Напередодні трояндового весілля подружжя вирішило влаштувати собі ще одну святкову фотосесію в нарядах нареченого і нареченої. Романтичними кадрами Лілія поділилася на своїй сторінці в Instagram.

На знімках Ребрик позувала в розкішній мереживній сукні зі шлейфом, а її чоловік постав перед фотографом в чорному костюмі, білій сорочці з метеликом.

“Трояндове весілля — прекрасний привід відчути себе знову і знову молодятами… не віриться, що ми вже 10 років разом, що у нас вже дві такі прекрасні донечки, а найголовніше, що у нас так багато всього попереду!!! Стільки планів! Стільки бажань! Андрій, як круто, що ми з тобою колись в «танцях» зустрілися… мені так ніжно, так весело і так спокійно з тобою. Завжди!” — звернулася до коханого Лілія.

Нагадаємо, що Андрій Дикий був партнером Лілії Ребрик в єдиному сезоні “Танців з зірками” від каналу СТБ в 2011 році. Закохані зіграли весілля всього через пів року після виходу останнього випуску.