Актуальні новини

Вийшов трейлер і постер кримінальної драми Олега Сенцова «Носоріг»

У вівторок, 7 вересня, оприлюднено офіційні міжнародні трейлер та постер кримінальної драми «Носоріг» Олега Сенцова. Світова прем’єра фільму відбудеться 10 вересня на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», картина Сенцова стане фільмом-закриттям секції.

«Носоріг» є другою повнометражною роботою українського режисера Олега Сенцова.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1525651 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1525651{ margin: 0!important; } }

Робота над фільмом розпочалась ще у 2012 році. Проте вона зупинилась через незаконний арешт Сенцова російськими спецслужбами у 2014 році та подальше його ув’язнення. Після звільнення режисера у 2019 році, роботу над проектом було відновлено.

Історія фільму заснована на реальних подіях. «Носоріг» – кримінальна драма, події якої розгортаються в Україні в 90-ті роки. За сюжетом, колишній бандит згадує історію свого життя. З дитинства він добре знає, що треба бути сильним та безжальним. Це перетворює його на безжального носорога. Бажаний злет завершується зовсім не так, як він думав.

«Це епоха, яка нас усіх змінила – перехід від Радянського Союзу до наших сучасних днів, але всі ті виклики й досі актуальні для нашого суспільства. В українському кіно ще не знімали фільми про ці часи, тому я вважаю, що важливо поговорити про це, зазирнути в самих себе», – вважає Олег Сенцов.

«Я коли писав сценарій мені було цікаво розповісти про цю людину, мого головного героя. Адже бандити теж люди, вони щось відчувають, про щось думають. Це ж не роботи, не рослини, не інопланетяни. Це люди. Чому вони чинять саме так? Для мене важливим було розповісти про людину. Бандитизм 90-х – це була лише сюжетна лінія. Також мені було цікаво відрефлексувати те, що з нами відбувалось у 90-х, але це другорядне. Головне людина», – розповів режисер ZAXID.NET.

  3 червня – Оленин день: історія, традиції та прикмети свята

Зйомки «Носорога» проходили в Кривому Розі, Львові та Києві й завершилися в грудні 2020 року. Головні ролі у фільмі виконали Сергій Філімонов, Євген Черников, Євген Григор’єв та Аліна Зєвакова. Оператором-постановником стрічки виступив відомий польський оператор Богуміл Годфрейув, неодноразовий переможець і номінант багатьох фестивалів та премій, зокрема, працював над фільмом «Чоловіча справа» (реж. Слабомир Фабіцький), який був номінований на «Оскар».

«Носоріг» створений у копродукції України, Польщі та Німеччини.

Нагадаємо, що у Венеціанському фестивалі, що триває саме зараз, беруть участь три українські фільми. Прем’єра «Цензорки» Петера Керекеша уде відбулась у програмі «Горизонти». А 7 вересня в основному конкурсі покажуть «Відблиск» Валентина Васяновича.

Залишити відповідь