Зараз співак готується до термінової операції.

Артист із душею Сергій Бабкін повідомив у своєму Instagram погану новину. У співака діагностували рідкісне захворювання — запалення задньої стінки очей, відшарування сітківки, проходження рідини, інформує Ukr.Media.

Сергій повідомив, що зараз він потребує термінової операції, а потрібного обладнання в Україні та СНД немає. Його зір погіршується з кожним днем.

Якщо терміново не вжити заходів, Сергій Бабкін може осліпнути. Діагноз поставили тиждень тому. Захворювання зустрічається дуже рідко — раз на мільйон.

Зараз харківські лікарі Бабкіна готують документи для термінової операції у Відні, яка запланована на 5 лютого.

“Тиждень тому я дізнався, що у мене дуже рідкісне захворювання очей. Це захворювання зустрічається раз на мільйон! Лікар сказав — запалення задньої стінки очей, відшарування сітківки, проходження рідини, 70% вашого центрального зору вже немає, ви сліпнете, Сергій. Час іде на дні! Потрібне обладнання, та відповідного препарату для здійснення даної операції в Україні немає! У країнах СНД — теж немає. Була знайдена клініка в Австрії, яка погодилася мене прийняти. Зараз ми займаємося організацією поїздки, а це в карантинний час дуже складно! Тепер залишилося тільки успішно дістатися до Відня і минути десятиденний карантин, адже зір не дає мені багато часу”, — розповів музикант.