Чому 6-річній дочці Кейт Міддлтон заборонено мати подруг в елітній школі. Шарлотта, якій у травні виповниться 7 років, навчається в елітній школі Thomass Battersea.

Порядки, там прийняті, не заохочують дружбу між окремими учнями, інформує Ukr.Media.

“Існує політика, згідно з якою, якщо ваша дитина влаштовує вечірку, вона повинна запросити всіх однокласників. Це робиться для того, щоб ніхто з дітей не відчував себе обділеним”, — розповіла журналістка Джейн Мур. Головне, вважають викладачі школи — щоб діти ставилися один до одного однаково, не виділяючи когось особливо. Товариській Шарлотті навряд чи це подобається, вважають британські журналісти.

Дочка принца Вільяма і Кейт Міддлтон почала вчитися в школі Thomass Battersea два роки тому. Там же навчається і старший брат принцеси, принц Джордж. Задоволення відвідувати цю школу обходиться батькам недешево, у 26000 доларів на рік. Цікаво, що навчання Шарлотти коштує Вільяму і Кейт трохи менше — 25 000 доларів. Знижку вони отримали саме тому, що ще одна їхня дитина є учнем Thomass Battersea. У цьому навчальному закладі навчаються діти віком від 4 до 13 років. Серед обов’язкових предметів — балет, музика і фізкультура.