Проявляйте граничну обережність, якщо вирішите сьогодні дізнатися своє майбутнє.

В православ’ї 30 квітня згадують Соловецького ігумена преподобного Зосиму. Дата за народним календарем називається Зосима пасічник або день Зосими Соловецького, інформує Ukr.Media.

Ким був святий Зосима?

Святий православної церкви Зосима родом походив з Нижньогородської губернії і жив у XV-XVI століттях. Він заснував монастирську обитель на Соловецькому острові. Вважається, що святий протегує бджолярам.

Які обряди і традиції існують на цей день?

Вранці 30 квітня бджолярі молилися святому Зосиму, щоб в майбутньому сезоні він послав багатий медовий урожай. Після цього вивозили вулики на пасіки.

Сьогоднішній день присвятіть посіву моркви і буряків. За звичаєм, щоб урожай коренеплодів вийшов багатим, наші предки замочували насіння у джерельній воді, в яку клали мідну монетку.

Але дуже важливо, щоб такий обряд ніхто з родичів або сусідів не помітив, в іншому разі овочі не родитимуть.

Існує народне повір’я, що на Зосиму ввечері не печуть хліб.

Є і хороша прикмета на цей день — у сім’ї буде щастя, якщо сьогодні в будинку з’явилися мурашки.

Проявляйте граничну обережність, якщо вирішите сьогодні дізнатися своє майбутнє

Вечора 30 квітня люди трохи побоювалися, як і всієї наступної ночі, яка вважається в народі найбільш містичною в році. У неї навіть є своя назва — Вальпургієва.

Згідно з народними повір’ями, в цю ніч відкриваються двері в потойбічний світ і можна піти на контакт з його мешканцями, щоб передбачити своє майбутнє.

Які знаки посилають нам померлі рідні?

В ніч з 30 квітня на 1 травня померлі родичі з потойбічного світу можуть надсилати нам різні попереджувальні знаки. Як ми можемо їх розпізнати?

  24 лютого – день Власія: традиції, обряди та прикмети

Наприклад, нещодавно вам запропонували перейти працювати в іншу фірму, але ви ніяк не можете прийняти рішення — залишатися на колишньому робочому місці або погодитися на пропозицію. Начебто всі плюси і мінуси врахували, але сумніви все одно виникають.

Тоді зверніться сьогоднішньої ночі за допомогою до спочилих рідних (батьки, бабуся, дідусь, сестра, брат). Подивіться в нічне небо і попросіть: «Мама, порадь, як мені поступити».

Протягом наступного дня звертайте пильну увагу на навколишній світ. Якщо ви побачите десь мамин знак (цифри дати її народження), наприклад, на рекламному плакаті, номер на автомобілі або на електронних годинниках, значить, рішення про зміну роботи варто приймати позитивне.

Якщо ж за весь день так і не побачили ніякої підказки, то працюйте на колишньому перевіреному місці.

В інші дні ви теж можете помічати такі знаки долі, вони надсилаються Вищими Силами.

Цифрові комбінації у вигляді вашої дати народження (число і місяць), року народження або просто чотиризначного повтору улюбленої цифри (наприклад, 8888), підказують відповідь «так» на питання яке вас цікавить.

Які знаки посилають нам сновидіння?

З допомогою снів можна легко дізнатися, чи є у вас недоброзичливці. Коли настане північ, налийте повну склянку води. Розташуйте її на підвіконні так, щоб на склянку падало місячне світло. Вона повинна простояти так до трьох годин ранку.

Тепер випийте всю воду і лягайте спати. Люди, які приснился цієї ночі, і є ворогами, які будують за спиною підступи, пліткують, заздрять вам.

Найстрашніше, що в реальному житті ці люди чудово можуть маскуватися під ваших приятелів. Так що не дивуйтеся, якщо вам присняться ті, кого вважали кращими друзями.

Хороший знак, якщо сновидінь не було, значить, і недоброзичливців у вашому житті немає.

  59-ій окремій мотопіхотній бригаді ЗСУ, що дислокується на Вінниччині, присвоєне ім’я Якова Гандзюка

Захистіть себе від нечисті

Постарайтеся вечір 30 квітня не пропустити, це відмінний шанс, щоб захистити свою сім’ю і будинок від нечистих сил.

Для цього нарвіть будь-якої трави і розкидайте її при вході у квартиру або будинок. Зверху насипте невеликий шар піску і все разом гарненько змішайте.

Сьогоднішньої ночі відьми збираються на шабаш. Коли вони після своїх веселощів спробують проникнути в людські оселі, такий заслін їх зупинить. Протягом всього року вони не зможуть до вас повернутися.

Вранці з допомогою віника зметіть все на совок і викиньте на вулицю. Такий ритуал допоможе вам захистити будинок не лише від чорних магів, відьом і чаклунів, але й ворогів, недоброзичливців, небажаних гостей.

Погодні прикмети на 30 квітня

  • Майбутня осінь очікується довгою і теплою, якщо до 30 квітня вже зацвіла горобина.
  • Поспостерігайте за небом. Якщо по ньому пливуть купчасті хмари, ніби розірвані на лахміття, значить, в найближчі дні чекайте вітряну погану погоду.