Дружина Джигана зізналася, що у неї був досконалий план, як зачати хлопчика.

На початку листопада стало відомо, що у зірковій сім’ї репера Джигана і моделі Оксани Самойлової скоро станеться несподіване поповнення — дівчина вагітна четвертою дитиною. Про те, як вони з чоловіком дізналися про це Оксана написала пост у соцмережі Instagram, інформує Ukr.Media.

Кілька днів тому стало відомо, що репер Джиган і його дружина Оксана Самойлова в четвертий раз готуються стати батьками. А днями модель опублікувала в особистому блозі знімок, на якому продемонструвала позитивний тест на вагітність.

В коментарях Оксана розповіла, як відбулася ця “незапланована, але бажана вагітність”. Дівчина зазначила, що раніше сама не розуміла, як можна завагітніти не за планом, та ще й не відразу це зрозуміти. Але тепер це сталося і з нею.

“Цю фотку ми зробили на світанку, коли дізналися про вагітність. 4 вагітність була бажаною, але несподіваною. Ми хотіли, але через півроку-рік хотіли підготуватися, у мене був практично досконалий план “як замутити хлопчика”, всі календарі світу сходилися в потрібному місці, всі лікарі були змучені моїми допитами, загалом, все було під контролем і чекало свого заповітного часу, а вийшло те, що вийшло”, — розповіла Самойлова.

За словами Оксани, вона відчула недобре, коли зрозуміла, що не може ніяк виспатися. Але на цікавий стан дружина зірки ніяк не подумала. Пізніше до сонливості додалася легка нудота. Але і тут Оксана вирішила, що, можливо, проблеми в шлунку. Дівчина пройшла безліч досліджень, здала багато аналізів, але лікарі стверджували, що зі здоров’ям все в порядку.

“Я робила тест, я була на протизаплідних, всі жіночі процеси були як завжди за розкладом, ні хвилиною пізніше, тому я була на мільйон відсотків впевнена, що це не вагітність, а просто не зрозуміло що”, — додала жінка.

  19 вересня — Михайлове диво: вірування, традиції та прикмети свята

Потім, коли вона з чоловіком полетіла на курорт і одягла купальник, то зрозуміла, що “не може втягнути живіт”. Джиган вирішив, що дружина просто трохи погладшала. Нарешті, посеред ночі, Оксана відправила чоловіка в аптеку за тестом, який і показав позитивний результат.

У відповідь користувачі привітали Оксану і Джигана і написали, що дитина народиться дуже цілеспрямованою, оскільки з’явилася всупереч всьому.