Чому Дженніфер Лопес і Бен Аффлек вперше розлучилися 17 років тому. Екс-менеджер співачки назвав справжню причину.

Сімнадцять років тому, за день до одруження Дженніфер Лопес і Бен Аффлек оголосили про своє розставання. Що саме стало причиною розриву, довгих сімнадцять років ні Джен, ні Бен не говорили. Екс-менеджер артистки Роб Шутер, який працював з Лопес з 2003 по 2005 рік, назвав причину розриву. Виявляється, Бен Аффлек вже тоді страждав від алкогольної залежності, що і послужило причиною скасування весілля, інформує Ukr.Media.

Шутер розповів, що ініціатором розставання став сам Аффлек.

“Це він розірвав відносини тоді. Він втік, адже не міг впоратися зі своїми демонами. Він тривалий час боровся із залежністю, і в підсумку взяв над нею контроль. Вперше з Дженніфер вони познайомилися в невідповідний для Бена час”, — розповів колишній менеджер артистки.

До слова, колись саме Шутер повідомив громадськості про те, що Дженніфер Лопес і Бен Аффлек розлучилися. Тепер же чоловік упевнений, що пара збереже відносини.

“Хочеться вірити, що цього разу весілля буде. Колись миттєво все зіпсувалося. Вони були прекрасною парою і сильно любили один одного”, — говорить Роб.

Сам Аффлек не приховував від громадськості свої проблеми з алкоголем. Якось актор зізнався, що саме пристрасть до спиртного стала причиною розриву з Дженніфер Гарнер.