Чому Меган Маркл кинула принца Гаррі в Гаазі одного не дочекавшись закінчення заходу. Герцогиня не добула в Гаазі цілих три дні, до того ж кинула там Гаррі одного.

Останні кілька днів герцоги Сассекські провели в Нідерландах, куди вони вирушили на змагання Invictus Games — «Ігри непереможених». Однак Меган Маркл не дочекалася закінчення змагань і екстрено полетіла назад до Каліфорнії. До чого такий поспіх, якщо подружжя спочатку планували все по-іншому? І чому Меган Маркл кинула принца Гаррі в Гаазі одного? Щоб дізнатися відповіді на ці питання, читай статтю далі, інформує Ukr.Media.

Чому Меган Маркл кинула принца Гаррі в Гаазі і полетіла додому

Спочатку Сассекси планували провести в Нідерландах час з 16-го по 22 квітня. Саме в ці дні в Гаазі проводяться “Ігри непереможених”, на яких принц Гаррі просто зобов’язаний бути присутнім. Адже саме він у 2014 році створив цей захід для ветеранів військової служби. Меган, як і Гаррі, значилася офіційним учасником заходу. Але герцогиня не стала чекати завершення ігор. Вона поспішно зібралася і полетіла додому до Каліфорнії, де зараз подружжя живе з дітьми.

Це дуже здивувало публіку. Герцогиня не добула в Гаазі цілих три дні, до того ж кинула там Гаррі одного. Невже не можна було почекати, висловивши тим самим повагу до всіх учасників Invictus Games? Цим питанням задаються багато, хто стежить за життям герцогів Сассекських та й королівської сім’ї в цілому. Деякі навіть занепокоїлися: раптом щось сталося. Але більшість все ж висловлює думку, що Меган просто скучила за Арчі і Лілібет і тому відправилася додому. Про те, що герцогиня сумує, вона особисто заявила на третій день ігор. Також Меган додала, що мріє повернутися додому. Що ж, мрії збуваються.

Поспішний від’їзд Меган її противники розкритикували. “Вона погано вихована”, “поїхала і поїхала, черговий хід, щоб на себе особисто увагу привернути. Ну і підготуватися до наступної дії вистави на балконі”, “ось нехай і сидить тихо з дітьми в Каліфорнії. Принца, може, і запрошували, а цю навряд чи”, “скатертиною доріжка. Нічого їй робити в Європі”, — пишуть незадоволені користувачі.

  Еротичні смс коханому хлопцеві

Меган відвикла від уваги преси

Шанувальники королівської сім’ї припускають, що Меган Маркл могла засмутитися через те, що за нею всі ці дні уважно стежила преса. Журналісти не пропускали жодної можливості обговорити Меган з ніг до голови: її дії, слова, зовнішній вигляд і так далі. Коли Гаррі і Меган переїхали в Америку, то стали рідше з’являтися на публіці. Можливо, колишня актриса навіть відвикла від уваги. Але зараз в Нідерландах вона знову повернулася в цей киплячий казан зі смолою.

Герцогиню Сассекську могла засмутити критика в її бік. Наприклад, у всіх подробицях в ЗМІ обговорили її відверте вбрання в Гаазі. А пізніше також було багато коментарів з приводу публічного поцілунку Гаррі і Меган. Його назвали “погано виконаною кіносценою”, а саму Меган охрестили після цього ванількою — надто вже мрійливою і ніжною персоною. Хоча що такого-то? Вона ж ні з ким попало цілувалася, а зі своїм чоловіком. Залишимо це для обговорення хейтерам Меган. Нехай насолоджуються.

Гаррі і Меган також відвідали Лондон

Нагадаємо, що перед візитом до Нідерландів Гаррі і Меган вперше за довгий час разом відвідали Лондон. Там вони поспілкувалися з королевою і з принцом Чарльзом. Їх приїзд пройшов дуже тихо, практично таємно. Хоча пронирливі журналісти все ж змогли дещо довідатися. Так, подейкують, що Меган Маркл пообіцяла королеві, що зовсім скоро вони приїдуть до Британії разом з Арчі і Лілібет. Припускаємо, що це відбудеться з нагоди платинового ювілею Єлизавети II, який відзначать у червні.