Актуальні новини

Чудеса зцілення від цілителя Пантелеймона православного святого

Чудеса великомученика і цілителя Пантелеймона.

Чудеса великомученика і цілителя Пантелеймона.

Головним покровителем і цілителем для православних християн вже третє тисячоліття є святий Пантелеймон, старанно прочитавши молитву якому хворі люди видужують.

Святий великомученик і цілитель Пантелеймон є головним покровителем усіх лікарів і хворих …

Якщо Вас мучить якась болячка або недуга, просто помоліться святому Пантелеймону, прочитайте йому молитву, купіть ікону Пантелеймона, обов'язково освячену в церкві, і поставте її дома на видне місце …

Пантелеймон обов'язково допоможе хворому, який страждає від болю  – якщо не повністю вилікує хворобу, то хоча б зменшить біль і муки, страждання людини.

Молитва святого Пантелеймона-цілителя – це головна молитва за хворих людей …

Також молитву Пантелеймона можна читати не тільки заради лікування хвороби, але і як молитву про здоров'я дорослої людини і дітей, так би мовити, в профілактичних цілях …

МОЛИТВА СВЯТОМУ великомученику і цілителю Пантелеймону

О, великий угоднику Христовий, страстотерпче і лікарю многомилостивий Пантелеймоне! Надо мною, грішним рабом, вислухай благання і благання моє, умилостиви небесного, верховного Лікаря душ і тілес наших, Христа Бога нашого, нехай дасть мені зцілення від недуги, мене гнетущої.

Прийми недостойне моління грешнейшаго паче всіх людей. Відвідай мене благодатним відвідуванням. Твоїх гріховних виразок моїх, помажеш їх єлеєм милості твоєї і зціли мене; да здоровий єси душею і тілом, залишок днів моїх, благодаттю Божою, поможи провести в покаянні і догоджання Богу і сподоблюся восприяти благий кінець життя мого.

Угоднику Божий! Умоли Христа Бога, та заступництвом твоїм дарує здоров'я тілу моєму і порятунок душі моєї.

Амінь.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  У Музеї історії Києва презентували артпроєкт «Сайарсізм & сайарсізти»

Залишити відповідь