Актуальні новини

Львів’ян запрошують на благодійний фестиваль народних ремесел у Шевченківський гай

У неділю, 11 липня, львів’ян запрошують у Музеї народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького на благодійний фестиваль народних ремесел. Свято відбудеться у неділю, 11 липня, з 13:00 до 17:00. У програмі заплановані святковий концерт, майстер-класи для дітей, козацькі забави, петриківський фейс-арт, народні ігри та веселі забави. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

Фестиваль є благодійним. Отримані кошти передадуть на лікування маленької Вікторії Полюги, яка хворіє на спінальну м’язову атрофію. Більше інформації можете знайти на сторінці «Врятуємо Вікторію разом» у Facebook.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1521979 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1521979{
margin: 0!important;
}
}

Нагадаємо, однорічна Вікторія Полюга хворіє на рідкісне генетичне захворювання – спінальну м’язову атрофію. Кожного дня її м’язи слабшають, а без лікування вона не зможе бігати, ходити й навіть сидіти. Дівчинці потрібен один укол препарату Zolgensma, який коштує 65 млн грн, його потрібно ввести до дворічного віку. Офіційно це є найдорожчим лікуванням.

Також нещодавно розпочали збір коштів на лікування, започаткувавши ініціативу «Мільйон троянд для Вікторії». Якщо до ініціативи доєднається мільйон людей по 65 грн, то разом вдасться врятувати дівчинці життя.

  21 серпня — день Мирона: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь