Співачці виповнилося 36 років.

25 січня українській виконавиці Тіні Кароль виповнилося 36 років. На честь дня народження співачки її колега по цеху, і, за підозрами шанувальників, коханий Дан Балан розмістив на своїй сторінці в Instagram святковий пост. Дан опублікував спільне зі співачкою фото, чим викликав просто бурю емоцій у своїх підписників, інформує Ukr.Media.

На спільному знімку Дан обіймається з Тіною. Публікацію Балан присвятив дню народження Кароль, коротко підписавши фото “Happy Birthday, darling…”.

Шанувальники виконавців тут же кинулися коментувати знімок. Багато хто впевнений, що між Даном і Тіною роман, який вони протягом тривалого часу ретельно приховують. Самі знаменитості, звичайно ж, цю інформацію ніяк не коментують.

“Я померла?? Мені це сниться??”, “Наочний приклад того, як однією фоткою підірвати всі сторіси Дантіни і Фантіни”, “Як довести людей до інсульту? Дан і Тіна: хочете навчимо?”, “Ущипніть прошу”, “Здається серце стало”, “Ну нарешті вас уже від любові розпирає і хочеться кричати про це на весь світ! ми так чекали цих моментів”, “З чого ви взяли, що вони разом?) Це ж просто привітання”, — пишуть фоловери.