Актуальні новини

У Львові відкрили унікальний Парк динозаврів

Неймовірні істоти відтепер у Львові. На території Парку культури відкрили унікальний Парк динозаврів. Сюди привезли кількадесят спеціально підібраних експонатів, які виглядають як реальні динозаври, а подивитися на них завітали сотні відвідувачів.

«Це найновіший парк в Україні з динозаврами. Особливість його в тому, що це насправді унікальна можливість доторкнутися до світу, який зник багато мільйонів років тому. Цей парк – це можливість і для дітей, і для дорослих побачити цей світ своїми очима», – розповіла працівниця Парку Динозаврів Наталя Мельник.

Відвідувачі парку можуть побачити, як виглядали і рухалися древні істоти та почути їхній голос. Деяких динозаврів можна навіть осідлати. А ще можна придбати мініатюрну копію цих тварин.

«Мені дуже сподобався цей парк розваг, тому що тут дуже багато захоплюючих та неймовірних динозаврів. Особливо мене вразила їхня історична цінність, вони виконані дуже правдоподібно. І це захоплює всіх людей. Раджу всім – і дорослим, і малим відвідати цей неймовірний парк», – поділився відвідувач Парку Динозаврів Назар.

Парк працює щодня без вихідних, з 10:00 і до 22:00 години. Квиток дає можливість відвідувати динозаврів упродовж дня необмежену кількість разів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть Ctrl+Enter
  "Худнемо з Лесею" — Леся Нікітюк розповіла про своє харчування

Залишити відповідь