Актуальні новини

До свята Преображення у Львові створили однойменний мультфільм

До одного з найбільших християнських свят – Преображення або Спаса, яке відзначають 19 серпня, – львівські аніматори створили однойменний мультфільм про нього.

«Ця серія поведе вас стежками історії найпахучішого, теплого і такого соковитого свята, як Преображення Господнє або, як кажуть у народі, Яблучний Спас. Одне з найбільших українських свят, яке оточене не однією історією і легендою, про які ми вам і розповімо», – йдеться в описі мультфільму.

Як повідомила студія «Арт-Відео», загалом до збірки анімованих казок про найбільші свята «Святкове намисто» увійшли 13 мультфільмів, створених у класичному стилі. На її YouTube-каналі можна переглянути мультфільми про Трійцю, Вознесіння, Водохреща та Воскресіння.

Кожну казку презентують відомі артисти, актори чи письменники. Зокрема, до перегляду «Преображення» запрошує телеведучий Юрій Горбунов.

Додамо, що «Арт-Відео» – львівська анімаційна компанія, яка більше 10 років створює мультфільми про традиції, побут, легенди, історію і духовний світ українського народу. Усі відео аніматорів студії можна переглянути на її сайті.

  Мати Скрябіна звинуватила український лейбл — вони намагаються вкрасти пісні сина

Залишити відповідь