В ефірі він зробив зізнання.

У неділю, 13 жовтня, в Україні пройшов 8 випуск шоу “Танці з зірками 2019”. Зараз в проєкті бере участь ведучий “Одруження наосліп”, актор і бізнесмен Даніель Салем. В ефірі він зробив зізнання, від якого захвилювалися багато які його шанувальники: у нього дві пухлини, інформує Ukr.Media.

35-річному Даніелю Салему довелося пройти через багато які життєві випробовування, перш, ніж стати успішним телевізійником і бізнесменом. Салем народився в Одесі, але буквально відразу ж його сім’я переїхала в Ліван. Тоді на батьківщині його батька (його мама — українка, а батько — ліванець) йшла громадянська війна, тому вони жили бідно.

Зараз він уже кілька років живе в Україні, відомий як герой багатьох Ток-шоу, телеведучий, актор і ресторатор.

Вчора, разом зі своєю партнеркою по паркету на “Танцях з зірками 2019” Юлією Сахневич він відкрив ефір шоу.

Учасники обрали пристрасне ча-ча-ча, під пісню “Whitney Houston” — “I Wanna Dance With Somebody”. Вони показали складні підтримки і ефектну історію кохання байкера. Постановка, в якій задіяли справжній мотоцикл, підкорила Григорія Чапкіса та інших зіркових суддів шоу.

В інтерв’ю перед номером чоловік зізнався, що його так мотивує розвиватися і робити все нове, що йому цікаве. Як виявилося, у нього діагностували дві пухлини в щитовидці:

“У 35 років я дізнався, що у мене дві пухлини в щитовидці. Я просто почав робити те, що я завжди хотів, але відкладав на потім. Мені завжди хотілось танцювати, мені завжди хотілося грати в кіно, хотілося робити щось нове…”

Повне відео інтерв’ю Даніеля Салема і його виступу: