Регіна Тодоренко показала, які плаття вибрала для свого весілля.

3 липня в Італії відбулося розкішне весілля Регіни Тодоренко і Влада Топалова. В день одруження молодята не публікували знімки, поділившись лише одним ексклюзивним фото. Але зараз обидва активно розміщують в мережі весільні фотографії, діляться емоціями та враженнями від цього дня. Нещодавно Регіна, наприклад, показала свої весільні образи. В день весілля артистка змінила три наряди, інформує .

"Моє плаття розробляли нереальні майстри зі швидкістю світла, бо часу було всього 3 тижні, що нетипово для наречених, адже зазвичай ми всі плануємо за півроку-рік! Але це не про мене) По-моєму, вийшло казково красиво! Я відчувала себе Джульєттою у своєму весільному платті. Мені здається, воно підкреслює всю легкість і легкість мого характеру. Вибачте за надмірні хвастощі, але я знаю точно, що це плаття буду зберігати вічність, а потім ще й свою дочку і внучку змушу надіти", — написала Регіна про свою головну сукню нареченої.

Пізніше Регіна змінила ще дві сукні, одна з яких була з короткою спідницею. Погодьтеся, сміливе рішення для нареченої!

"Я не можу знайти слів, щоб описати свої почуття… У нас була таке весілля, про яке я і мріяти не могла. Мені хочеться лише сказати слова подяки своєму чоловікові, своїй великій родині та тим талановитим людям, які створили для нас фантастичне свято!" — зазначила Регіна в одному зі своїх постів.