Гаррі проговорився про вагітність дружини.

Здається, що в Британії немає тем важливіше, ніж новини про прийдешнє поповнення королівського роду. Днями таблоїди активно мусували ймовірність чергової вагітності Кейт Міддлтон, а сьогодні в цікавому положенні викрили і Меган Маркл. Хоча її синові Арчі всього півроку, представники преси впевнені, що герцоги Сассекські дуже поспішають знову поповнити сімейство, щоб наздогнати старшого брата Гаррі, в якого вже троє дітей. Хоча Меган не поширювалася у пресі на тему своїх планів з кількості майбутніх нащадків, всі впевнені, що тут вирішує чоловік. Саме Гаррі заявляв журналістам про бажання мати мінімум двох дітей, а днями дав їм привід будувати гіпотези щодо того, як скоро відбудеться поповнення, інформує Ukr.Media.

Днями принц відправився в одну з військових частин, де поспілкувався з сім’ями військовослужбовців. При цьому, як стверджують журналісти, Гаррі особливо активно спілкувався з парами, у яких двоє дітей.

«Він цікавився, як справи з другими дітьми, тому що у нас обох є діти старшого віку, — пояснила одна з учасниць діалогу на ім’я Сьюзі. — Ми намагалися переконати його народити другу дитину».

Саме цей факт і став головною підставою для побудови гіпотез.

Представники преси впевнені, що пара тримає інформацію в таємниці, щоб зробити офіційну заяву на весіллі принцеси Беатріс, яка намічена на початок 2020 року. Нагадаємо, що про першу вагітність Меган і Гаррі повідомили в рамках аналогічної урочистості — на вінчанні принцеси Євгенії. Також таблоїди будують здогадки на тему того, де буде народжувати Меган на цей раз. Не виключено, що герцогиня відправиться в США, оскільки під час першої вагітності її постійно нервували місцеві таблоїди, які стежили за кожним її кроком.

  Як принц Гаррі і Меган Маркл відзначили другу річницю шлюбу