Тільки через роки актриса може відкрито говорити про пережите.

В останні кілька тижнів знаменита актриса Демі Мур у центрі уваги. Вона презентує свою нову біографічну книгу, яка ще до виходу викликала шалений резонанс. І нові одкровення зірки вже в нашому матеріалі, інформує .

56-річна актриса не приховує, що у неї було важке дитинство. Шлях до слави, успіху і грошей був дуже тернистим. Але від нового зізнання колишньої дружини Брюса Вілліса і зовсім холоне кров.

На цьому тижні мемуари "Навиворіт" (Inside Out) Демі Мур побачать світло. І в недавньому інтерв'ю актриса зізналася, що в 15 років пережила зґвалтування. Ще більшого жаху ситуації додає той факт, що нібито її зґвалтував чоловік, який, як передбачається, заплатив її матері за це 500 доларів. У новій книзі цей момент був описаний.

За словами Демі, її мати Вірджинія Кінг була алкоголічкою. Вона брала її з собою в бари, щоб чоловіки звертали на них увагу. І одного разу, коли Демі повернулася додому, вона побачила там вже знайомого їй дорослого чоловіка, якому її мати дала ключ.

"Це було зґвалтування і руйнівна зрада"

Пізніше чоловік ставив їй питання: "Як це, коли твоя мати робить з тебе повію за 500 доларів?". При цьому Демі Мур все ж не вірить, що мати продала її.

"Не думаю, що це була пряма угода. Але вона все ж надала йому доступ і тим самим зашкодила мені."

Після пережитого майбутня зірка кіно пішла з дому в 16 років.