Герцог влаштував зустріч з друзями перед від’їздом в Канаду.

Принц Гаррі відразу ж після від’їзду його дружини Меган в Канаду, таємно зустрівся зі своєю екс-дівчиною. Як з’ясувалося, перед своїм від’їздом з Лондона онук королеви Великобританії організував прощальну вечірку, покликавши своїх друзів. Слід зауважити, що в цей час подружжя перебуває у самоізоляції в Канаді, інформує Ukr.Media.

Вечірка проходила в Лондоні, де Гаррі зміг поспілкуватися і зі своєю екс-коханою Челсі Деві. Остання їхня зустріч відбулася на весіллі принца з Маркл.

«Гаррі знав, що з усіма друзями окремо у нього зустрітися не вийде, тому організував вечірку. На неї він покликав всіх, з ким хотів попрощатися перед від’їздом. Гаррі був надзвичайно щасливий, коли побачив всіх друзів в зборі», — розповів один з гостей принца.

Зі слів очевидців, Гаррі здивувався появі екс-коханої, але був радий зустрічі: «Він не вірив своїм очам, коли побачив Челсі. Вони обнялися. Гаррі був радий, що вона прийшла на вечірку. Багато хто навіть жартував, що принц не хотів би, щоб Меган його відстежувала з GPS».

Варто нагадати, що з Челсі монарх зустрічався 7 років. Він навіть робив їй пропозицію, але дівчина йому відмовила, заявивши, що не хоче жити за правилами королівської сім’ї.