Актуальні новини

День веб-майстра святкують 4 квітня

Дата цього свята вибрана невипадково: якщо придивитися, можна помітити, що цифри 4.04 дуже нагадують за своїм написанням помилку 404 («Сторінку не знайдено»).

Дата цього свята вибрана невипадково: якщо придивитися, можна помітити, що цифри 4.04 дуже нагадують за своїм написанням помилку 404 («Сторінку не знайдено»).

Для всіх веб-майстрів у світі 4-го квітня настає професійне свято. Неможливо собі уявити світову павутину без яскравих і красивих сайтів, написаних програмістами, оформлених веб-дизайнерами і керованих контент-менеджерами. Тому потрібно віддати належне кожному, хто не покладаючи рук пише загадкові тексти на незрозумілій простій людині мові, створюючи своїми руками неповторний шматочок в неосяжному інтернет просторі, інформує .

Сьогодні невідомо, кому належить ідея відзначати день працівників глобальної мережі, однак дата святкування повністю себе виправдовує. Вона виглядає дуже символічно – 4.04, так як збігається з назвою типової помилки, яка з'являється в той момент, коли сторінка, яку користувач спробував відкрити, не знайшлася.

Сам термін «веб-майстер» з'явився на світ не так давно. Вперше його озвучили в 1992 році, як поняття, що об'єднує всіх творців сайтів. На жаль, у наші дні ця професія не набула офіційного статусу, тим не менш, це ніяк не відбивається на якості сайтів, які ми щодня відвідуємо.

В честь свята, в День веб-майстра, прийнято вітати всіх працівників цієї сфери приємними подарунками, сувенірами, а також робити неочікувані сюрпризи.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  День Акили, Дозори 27 липня: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь