Актуальні новини

Деніел Редкліфф зізнався, що часто прикладався до пляшки

Деніел Редкліфф багато пив через популярність.

Зйомки "Гаррі Поттера" проходили в той час, коли Деніел Редкліфф був ще дитиною. Але тоді, незважаючи на юний вік, актор вже встиг зіткнувся з дорослими поблемами, інформує .

У недавньому інтерв'ю виконавець головної ролі Деніел Редкліфф зізнався, що втомився від того, що його впізнають. І для того, щоб не помічати оточуючих, актор часто прикладався до пляшки.

"Найшвидший спосіб забути про те, що за вами спостерігають – це сильно напитися. Потім, коли ви сильно п'яні, ви починаєте думати: "О, зараз люди дивляться ще більше, тому що я дуже п'яний. Напевно, тому слід випити ще, щоб ігнорувати більше", – розповів Деніел.

Редкліфф зізнався, що часто приходив на зйомки "Гаррі Поттера" п'яним, проте ніколи не пив на майданчику. Втім, Деніел і сам розуміє всю складність ситуації, тому каже, що це вплинуло на психіку.

"Частина всього цього – відчуття, що ти повинен бути весь час задоволений. У тебе чудова робота, ти багатий, ти просто не маєш права не бути у захваті. Це теж тиск. З часом починаєш думати, що якщо тобі сумно, то ти щось робиш не так", – поділився актор.

За словами Редкліффа, побороти алкоголізм йому вдалося самостійно. Один раз Деніел прокинувся посеред ночі і подумав, що так більше не можна. Так, знаменитість оголосив про свою тверезість в 2012 році.

  Шестирічна дочка Кім Кардашян і Каньє Уеста стала справжньою зіркою, виконавши реп на показі Тижня моди в Парижі

Залишити відповідь