Актуальні новини

Вєрка Сердючка заспіває на конкурсі в Ізраїлі

Вєрку Сердючку запросили виступити на "Євробаченні 2019".

Вєрка Сердючка, яка в 2007 році представляла Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення", хоч і не виграла, проте представила себе настільки яскраво, що організатори все ще згадують артиста, інформує .

Поки Андрій Данилко критикує виступи учасників на Національному відборі "Євробачення 2019", виконавець і сам готується блищати на тій же сцені, де переможець Нацвідбору буде представляти Україну.

Ось тільки Данилко виступить в якості запрошеної зірки. Андрій сам розповів про це, зазначивши, що організатори запропонували йому заспівати на сцені в Тель-Авіві, а він, безумовно, погодився. Наразі невідомо, з якою піснею виступить Сердючка на сцені Євробачення-2019.

"Організатори "Євробачення" вже запросили нас виступити. І… так – ми це зробимо!" – зізнався артист, який відомий мільйонам як Вєрка Сердючка.

Нагадаємо, Андрій Данилко в образі Вєрки Сердючки в 2007 році на конкурсі "Євробачення" з піснею "Dancing Lasha Tumbai" зайняв друге місце. І з того часу в Європі виконавця називають негласним символом пісенного конкурсу.

Міжнародний пісенний конкрус в Ізраїлі буде проходити 14, 16 і 18 травня. В який саме з цих днів буде виступати Сєрдючка, поки невідомо.

  2 березня – день Федора Тирона: традиції, обряди та прикмети

Залишити відповідь