У Каннах відбулась прем’єра фільму Сайка Лі «Пекло та Рай». Фільм додали до позаконкурсної програми буквально в останній момент, адже було невідомо, чи зможе виконавець головної ролі Дензел Вашингтон приїхати на фестиваль.
@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1610667 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}
.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1610667{
margin: 0!important;
}
.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}
Втомлений Вашингтон на червоній доріжці навіть поконфліктував з фотографом, який не лише голосно кричав, щоб привернути увагу актора, а й намагався схопити його за одяг. Вашингтон відштовхнув його та пройшов далі.
Проте настрій актора покращився, коли режисер Спайк Лі вручив йому почесну «Золоту пальмову гілку». Для Вашингтона (та й для усіх присутніх) це стало сюрпризом.
У фільмі, що є ремейком стрічки Акіри Куросави, Дензел Вашингтон грає впливового музичного магната, який вимушено опиняється в епіцентрі кримінальних подій, пов’язаних з його сином.
70-річний актор грає у виставі «Отелло» у Нью-Йорку. Тож він приїхав буквально на один день. 19 травня він прилетів до Франції, відвідав прем’єру, а вже 20 травня грає на Бродвеї головну роль у трагедії Шекспіра.