Актуальні новини

MONATIK вперше розповів про стосунки з Іриною Демічевою

Можна тільки порадіти за ту сімейну ідилію, про яку говорить співак.

Український мультиартист MONATIK сьогодні в центрі уваги. Він дав відверте інтерв’ю про творчість і особисте життя, які вже розібрали на цитати, інформує .

Ні для кого не секрет, що MONATIK (Діма Монатік) – один з найбільш закритих артистів українського шоу-бізнесу. Буквально недавно всі дізналися, що у нього є двоє синів, а також про романтичні почуття до дружини, Ірині Демічевої, про які ходили чутки роками. Але тепер, нарешті, артист розповів історію їхнього знайомства, умиливши своїх шанувальників.

Так, стало відомо, що вони обидва з Луцька, але зустрілися в Києві завдяки спільній подрузі.

“Ми двоє з Луцька. Тільки познайомилися ми в Києві, коли я переїхав через кілька місяців. Я взагалі йшов на зустріч з подругою Кариною, нашою спільною подругою, сьогодні хресною нашого первістка. Завдяки їй відбулося знайомство.”

При цьому музикант дуже чітко пояснив, чому намагається не афішувати своє особисте життя.

“Я щиро вважаю, що мені дуже пощастило. Враховуючи те, з ким вона починала свої щирі стосунки, абсолютно безкорисливі і куди ми разом прийшли. Це дуже великий шлях. Це набагато більше, ніж любов. Це мій найкращий друг. Я завжди, як і в першу нашу ніч, можу з нею розмовляти годинами про все на світі. Це муза, це мотиватор, це прекрасна жінка, яку любить камера, але вона не любить її. Я щиро вважаю, що шоу – це шоу. Сім’ї – це для родини. Робити сім’ю частиною шоу я б ніколи не хотів. Тільки, якщо вони самі цього не захочуть.

  На Прикарпатті під час чоловічого ритуального танцю встановили рекорд України