Дружина Володимира Остапчука показала, який подарунок отримала від чоловіка на 8 Березня. Зірковий ведучий здійснив давню мрію Христини.

Христина Гірник на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала кілька фотографій, на яких показала презент від зіркового чоловіка на 8 Березня. Телеведучий Володимир Остапчук виконав давнє бажання Христини, звозивши її в Одесу поплавати з дельфінами. Про це дівчина мріяла вже давно, і ось на честь Міжнародного жіночого дня пара провела пару днів біля Чорного моря, інформує Ukr.Media.

Христина опублікувала кілька знімків біля басейну, позуючи в рожевому купальнику. Дівчина давно мріяла поплавати з дельфінами, і це бажання майже здійснилося. Правда, побачивши тварин, Гірник побоялася плавати з ними в басейні, зате їй вдалося доторкнутися до них.

“Коли потрапила в дельфінарій, то злякалася. Я хотіла, але боялася. Зрештою, все що я змогла — це гладити їх, розмовляти з ними, і стоячи по пояс у водичці годувати двох маляток, яким всього по три рочки. Але навіть це привело мене в дикий захват”, — зізналася Христина Гірник.

Дівчина зазначила, що планує повернутися в дельфінарій, щоб усе ж зважитися поплавати з дельфінами. Зробити це Христина хоче вже наступного літа.