Зразкова зіркова сім’я.

Девід Бекхем по праву вважається одним з найбільш зразкових батьків у світовому шоу-бізнесі. Його і Вікторію можна приводити в приклад не тільки за бездоганну поведінку, але і за гідне ставлення до дітей.

Троє синів і донька виховуються в теплій сімейній атмосфері. Їм дають свободу дій, заохочують будь-які захоплення, а головне, батьки на власному прикладі показують, як правильно поводитися в суспільстві і як бути успішною і видатною людиною, інформує Ukr.Media.

Але ні для кого не секрет, що 8-річну донечку Харпер, молодшу з дітей і єдину дівчинку, батьки люблять і балують увагою найбільше.

Був період, коли публіка підозрювала, що у відносинах між Девідом і Вікторією не все гладко і, можливо, справа дійде навіть до розлучення. Але коли у них з’явилася довгоочікувана донька, пара захопилася вихованням і наповнила сімейне життя новими приємними почуттями та переживаннями.

Саме тому у зіркових батьків до Харпер особливе ставлення. Втім, старші брати — 20-річний Бруклін, 16-річний Круз і 14-річний Ромео — теж обожнюють сестричку і з задоволенням проводять час з нею, попри різницю у віці.

Хоча Харпер — єдина з родини Бекхем, у кого ще немає своєї сторінки в Інстаграм, фотографії з нею дуже часто з’являються в профілях її родичів, особливо батьків.

І ось днями милі знімки з зимового відпочинку з донькою виклав батько сімейства. Девід і Харпер чудово провели час, катаючись на ковзанці просто неба, і іменитий футболіст вирішив поділитися цими щирими емоціями з підписниками.

Гордий батько показав, як донька виконує трюки на льоду, веселитися в компанії іграшкового пінгвіна, який допомагає новачкам не падати, катаючись на ковзанах.

  Дженніфер Лопес стала найкрасивішою зіркою за 40

Цікаво, що понад рік тому Девід поділився схожим фото із донькою, можливо, навіть з того самого ковзанки. Чудова сімейна традиція.

Дивитися на ці знімки — одне задоволення. От би всі батьки знаходили час так активно відпочивати зі своїми дітьми, привчаючи їх до здорового способу життя, та й просто радіючи разом.

Вже з нетерпінням чекаємо різдвяних знімків цієї прекрасної зіркової родини. Вони завжди випромінюють найщиріші емоції.