Напевно у кожної людини знайдеться хоча б один друг, який є надійною опорою в різних життєвих ситуаціях.

Хто для нас друг? Аристотель говорив, що він допомагає нам пізнати себе, а Вольтер був упевнений, що друг цінніше всіх почестей світу. Але кожен з нас знає, що без друзів життя не таке яскраве і цікаве. Адже вони готові створювати для нас свято кожен день, і для цього не потрібно організовувати розкішні вечірки — досить просто гарного настрою і «однієї хвилі», інформує .

Друзі надихають нас на рішучі вчинки, які важливі для нашого життя, для цього їм потрібно всього лише повірити в наші сили. Це настільки важливо, що не завжди навіть знаходяться слова подяки, але це на краще. Адже Гавриїл Державін точно визначив, що «дружба — це не послуга, і вона не потребує подяки». Але цінувати її просто необхідно, а для того, щоб можна було без сорому сказати своєму товаришеві про те, що радий бути його другом, був придуманий День друзів, який відзначається 9 червня. Свято настільки сподобалося людям з усього світу, що воно швидко отримало статус «міжнародного».

В цей день всі — від найменшої людини, яка тільки встигла пізнати дружбу, до літніх людей, що вже пізнали всі сторони цієї дивовижної форми відносин, вітають один одного, роблячи сюрпризи і даруючи подарунки, таким чином показуючи наскільки важлива для них чужа по крові, але не по душі, людина.