Актуальні новини

Disney попереджатиме про расистські моменти у старих мультфільмах компанії

Стрімінгова платформа Disney+ у старих мультфільмах компанії попереджатиме про расистські моменти. Про це у п’ятницю, 16 жовтня, повідомила BBC.

Як зазначає компанія, таке рішення було прийняте замість того, щоб видаляти такі моменти. У деяких мультфільмах з’явиться маркування наступного змісту: «Ця програма містить негативні зображення та/або жорстоке поводження з людьми чи культурами».

Наразі такі повідомлення містяться у таких мультфільмах: «Леді та Блудько» (1955), «Коти-аристократи» (1970), «Дамбо» (1941), «Книга джунглів» (1967), «Пітер Пен» (1953), «Пісня Півдня» (1946).

Наприклад, у мультфільмі «Леді та Блудько» маркована сцена із двома кішками Сі та Ем, яких зобразили відповідно до стереотипів про азійців. А у «Пітері Пені» корінні жителі Америки звуться «червоношкірими», а також використовується лайка.

Зазначимо, що Disney вперше почав попереджувати про нетолерантні моменти у листопаді минулого року. Тоді на початку фільму х’являлося повідомлення про те, що «він представлений у початковому вигляді та може містити застарілі культурні уявлення».

  29 травня – Федір Житник: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь