Кемерон Діас зняли на вулиці і ви її не впізнаєте, та що там навіть папараці насилу впізнали цю стареньку. Артистка вирішила сконцентруватися на вихованні дитини, а не на своїй зовнішності.

Кемерон Діас зняли в Беверлі-Хіллз, США, коли вона поверталася з донькою з занять з плавання. 48-річна зірка “Ангелів Чарлі” тримала дитину на руках і була одягнена досить просто, без глянцевого лиску, інформує Ukr.Media.

На актрисі був широкий чорний сарафан і сонячні окуляри. Вона не стала наносити макіяж і робити складну зачіску, дозволивши вільно спадати неслухняним пасмам.

Знімки розлетілися по мережі, і шанувальники були сильно здивовані. Вони відзначали, що не впізнають голлівудську красуню і не розуміють, коли вона встигла так сильно постаріти. Однак частина фанатів встали на захист Камерон, заявивши, що вона виглядає як звичайна жінка і не зобов’язана кожен момент свого життя відповідати зоряним стандартам.

  • “Ніколи б не впізнала, більше якусь беззубу стареньку нагадує”
  • “Попросила чоловіка вгадати, хто це…, не вгадав. Я б і сама ні за що не вгадала))”
  • “Дивно, їй всього-то 48”
  • “Так їй вже півтос скоро, так буде виглядати половина жінок планети її віку. Тим більше вона пішла з шоу-бізу, може тепер виглядати як хоче!”

На початку 2020 року Кемерон Діас повідомила, що вперше стала мамою. Вона народила дочку в шлюбі з музикантом Бенджі Медденом. Після такої важливої події артистка вирішила зосередитися на материнстві і на час залишити кар’єру.