Місце, з яким у ведучого пов’язані особливі емоції.

Телеведучий Дмитро Комаров дав ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповів про зйомки в Китаї, про те, як вони з дружиною переживають тривалі розлуки, а також постарався визначитися з найромантичнішим місцем на Землі, на його думку. Дмитро та Олександра вже не раз говорили, що завдяки частим зустрічам в різних країнах їм легше переживати розлуку під час експедицій Комарова, інформує Ukr.Media.

Дмитро зізнався, що також намагається часто дзвонити своїй дружині, а також відправляти їй селфі. «Дуже інтенсивно листуємося, коли я за кордоном. Коли я в експедиції, ввечері або вдень завжди виділяю час, і ми телефонуємо один одному». Так, Дмитро відправляв Саші селфі з будівництва льодового міста в Китаї. «У тебе там тепло? А я скупався в ополонці», — жартує мандрівник.

Також Комаров постарався виділити найромантичніше місце на Землі. Він вважає, що для кожного воно все. Найчастіше, це місце, з яким у людини пов’язані особливі емоції. «В непальському циклі програм я показав, як ми йшли до вершини світу, до гори Еверест. По дорозі були точки, в тому числі хостели, з яких відкривався вид на гору. Для мене ця місцевість — найромантичніша», — зізнався телеведучий. Також він додав, що Мальдіви дуже романтичне місце, а ще українські Карпати.