Всі ці класні фільми однозначно варті того, щоб їх подивитися.

Існують історії кохання, достойні екранізації. І сьогодні ми склали для вас список картин, в основі яких — не вигаданий сюжет, а справжні стосунки. Хвилюють, захоплюють, щасливі та не дуже. Про справжні почуття пишуть книги, їх оспівують у віршах і, звичайно ж, знімають кіно. Наш топ не залишить байдужим нікого, інформує Ukr.Media.

«Їж, молися, люби», 2010

Це — автобіографічна історія письменниці Елізабет Гілберт. У якийсь момент жінка зрозуміла, що життя проходить даремно, і вирішила все змінити. Розлучилася з чоловіком і відправилася подорожувати. У кожній з країн Елізабет вчилася по-іншому сприймати життя, і, нарешті, зрозуміла, що означає бути щасливою. На шляху до пізнання істинного щастя жінка зустріне свою справжню любов.

«Анна і король», 1999

Любов, про яку знятий цей фільм, за всіма правилами не мала зародитися, але з’явилася всупереч усім заборонам.

Монгкут — сіамський король, сильний і владний чоловік, Анна — жінка з характером, що працює при дворі та вчителька англійської мови всіх його дружин і чисельних дітей. Попри те, що Анна завжди відрізнялася розважливістю і розумом, у неї не вийшло протистояти виниклому почуттю.

Справжня Анна виїхала з Сіаму за рік до смерті Монгкута, і прожила решту життя в Америці та Канаді.

«Клятва», 2012

Ця картина заснована на реальних подіях, змусить глядачів не раз розплакатися. Тут є страх, біль, розгубленість, що межують з упевненістю у своїх силах і неймовірними почуттями, дають віру у щасливе майбутнє.

В основу сюжету лягла реальна історія подружньої пари Кім і Крикіт Карпентер. Молоді люди потрапили в аварію, після якої у дівчини розвинулася амнезія, торкнувшись саме того проміжку пам’яті, коли вона зустріла і покохала свого чоловіка. Але чоловік не згоден здаватися, і докладе максимум зусиль, щоб кохана полюбила його знову.

  8 березня – день Полікарпа: традиції, обряди та прикмети

«Всесвіт Стівена Хокінга», 2014

Ця стрічка отримала премію “Золотий глобус «За кращу чоловічу роль». Багатьом з нас Стівен Хокінг відомий як талановитий вчений, людина, яка, всупереч хворобі, продовжувала справу свого життя. Але зовсім небагато знають про стосунки вченого з дружиною. Жінкою, любов до якої зародилася ще в молоді роки, і яка стала основою, яка допомагає жити вченому після того, як його тіло вразила страшна хвороба.

Фільм дійсно варто того, щоб його подивитися.

«Ігри розуму», 2001

Не вигадана історія відомого математика, Лауреата Нобелівської премії Джона Неша, що страждає шизофренією, і його дружини Алісії Ларді, яка віддано любила, не дивлячись на безліч проблем. Ставши успішним викладачем, Джон раптом отримує пропозицію про співпрацю від ЦРУ. Вчений погоджується, адже на кону — доля цілої країни. Ось тільки це виявиться не більше, ніж чергова галюцинація.

«Адмірал», 2008

Нелегка історія, екранізована Андрієм Кравчуком, оповідає про останні роки життя Олександра Колчака, генерала і головнокомандувача Чорноморського флоту.

Події відбуваються в 1916-1920 роках, під час краху Російської Імперії, революцій і Громадянської війни. Попри складний час, Колчак залишався вірним своїй Батьківщині та своїй коханій Анні Тімірьовій, яка була згодна на арешт разом з чоловіком всього життя.

«Переступити межу», 2005

Різ Візерспун за головну роль у цій картині отримала «Оскар». Стрічка, що розповідає про життя кантрі-співака Джоні Кеша, викличе у багатьох почуття жалю. Адже зовсім нелегко бути завжди підтримкою та опорою, коли близька людина потрапляє у вир згубної пристрасті до алкоголю і наркотиків. Але почуття, що зародилися ще в глибокій юності, все так само сильні і багато років після.

  Королева заборонила Меган Маркл носити деякі прикраси Діани

«Джейн Остін», 2006

Про кохання всупереч батьківському гніву. Батьки письменниці Джейн Остін і ірландського юриста Томаса Лефроя були проти їх шлюбу, адже кожна з сімей мріяла про більш вигідну партію для своєї дитини. Сильна, захоплююча та одночасно сумна історія.

«Колонія Дігнідад», 2015

Романтично-історичний трилер розповість про переворот Чилі, в центрі якого опиняється журналіст Даніель. Його викрадають, і після чисельних катувань відправляють в колонії Дігнідад — центр нацистів, які втекли з Третього рейху, звідки немає дороги. Слідом за коханим відправляється і кохана Даніеля, яка не уявляє життя без нього.

Всі ці класні фільми однозначно варті того, щоб їх подивитися. Адже саме вони дадуть можливість по-іншому поглянути на життя і стосунки.