Екс-подружжя вперше за 19 років візьме участь в одному проєкті.

Відомі голлівудські актори, колишнє подружжя Дженніфер Еністон і Бред Пітт вдруге знімуться в одному проєкті, інформує Ukr.Media.

Вперше і поки, що єдиний раз пара з’явилася разом на екранах у 2001 році в одному з епізодів серіалу “Друзі”. На той момент Джен і Бред були одружені.

Від Еністон Пітт пішов до Анджеліни Джолі. Важко переживши розлучення, Джен змогла пробачити екс-коханого, і тепер находиться з Піттом в дружніх відносинах.

Правда, шанувальники пари продовжують сподіватися на те, що їхні стосунки переростуть в щось більше, особливо після того, як вони тепло спілкувалися один з одним на SAG Awards на початку цього року і дали привід заговорити про своє возз’єднання.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

І ось через 19 років екс-подружжя знову працюватимуть разом. Вони візьмуть участь у живому читанні комедійного фільму “Круті часи в Ріджмонт Хай”.

Крім Еністон і Пітта, в стрічці з’являться Джулія Робертс, Меттью Макконахі, Шон Пенн і Морган Фріман. Поки невідомо, які саме ролі дістануться Дженніфер і Бреду і чи будуть в них спільні сцени.

Прямий ефір відбудеться 20 серпня на Facebook Live і в TikTok.

Метою проєкту є збір коштів організації Шона Пенна, яка допомагає в боротьбі з COVID-19.