Дочка Алли Пугачової виконала хіт мами на її дні народження. Примадонні виповнилося 72 роки.

15 квітня Аллі Пугачовій виповнилося 72 роки. Примадонна вирішила влаштувати вечірку на честь дня народження тільки з рідними і близькими в своєму замку в селі Грязь, інформує Ukr.Media.

Невеликий концерт перед гостями організувала дочка співачки Ліза. Разом з татом Максимом Галкіним вона заспівала хіт мами «Мільйон червоних троянд» французькою мовою. Іменинниця акомпанувала на фортепіано.

Також Алла Пугачова здивувала гостей, коли вручила їм цікаві подарунки. Примадонна дала їм футболки з написом: «треба було слухати Аллу Борисівну».

На вечорі відзначилися Крістіна Орбакайте з чоловіком Михайлом Земцовим, дочкою Клавдією і сином Дені Байсаровим. Також прийшов Микита Пресняков зі своєю дружиною Оленою, яка зняла застілля.

Діти артистки Ліза і Гаррі разом з татом привітали іменинницю ще з ранку. Максим Галкін виклав зворушливий ролик, як двійнята вручають мамі саморобні листівки і квіти, а також читають вірші. Крім того, вони підготували для Примадонни сюрприз, який вона довго не могла собі дозволити.