Скандальна переможниця «Голос. Діти» Мікелла Абрамова передала мільйон на благодійність.

Фіналістка вокального шоу "Голос. Діти" на Першому каналі Мікеллі Абрамова передала свій виграш в один мільйон рублів на благодійність.

Шостий сезон популярного пісенного конкурсу "Голос. Діти" був у центрі обговорень довгий час після свого закінчення. Нагадуємо, що у фіналі шоу перемогу здобула 11-річна Мікелла, після цього батьків дівчинки звинуватили у підкупі підсумкового голосування, інформує .

Два тижні тому вийшов спеціальний випуск, на якому пройшов фінал телешоу, за підсумками якого всі фіналісти стали переможцями і отримали, крім пам'ятних статуеток, один мільйон рублів.

Свій мільйон Мікелла передала Благодійному фонду допомоги дітям, хворим на лейкемію. Про це на благодійному концерті до Дня захисту дітей "Алсу Діти" повідомив голова правління фонду Володимир Вавілов:

"Ви розумієте, коли Абрамова стала переможцем шоу "Голос", вона підписала договір і вручила мені той мільйон, який вона виграла, вона сказала: "Я вам передаю цей мільйон для ваших діток".

Цікаво, що фонд створений в 2003 році Володимиром і Мариною Вавіловими в пам'ять про їхню дочку Анжелу, померлої в п'ятирічному віці від раку. Організація допомагає дітям з Татарстану з онкологічними захворюваннями.