34-річна американська акторка Гіларі Дафф зараз знаходиться на останніх місяцях вагітності — знаменитість чекає третю дитину.

На своїй сторінці в Instagram Гіларі опублікувала пост, у якому показала свій оновлений імідж. Напередодні свого дня народження Дафф зважилася на кардинальну зміну кольору волосся. Шанувальники, які звикли бачити дівчину блондинкою, в шоці. У дуже приємному шоці, інформує Ukr.Media.

У своєму особистому профілі дівчина опублікувала ряд фото і відео, поставши перед багатомільйонною армією підписників з оновленим кольором волосся. Фолловери, які звикли бачити акторку блондинкою, відзначили, що з блакитним кольором їй дуже навіть непогано.

“Щойно я повернулася додому з Нью-Йорка, відразу захотіла змін. Я сказала “так” ще одній божевільній зміні на такому пізньому терміні моєї вагітності (принаймі, я не стригла чубок!) На це потрібен був цілий день! Але я клянусь, це не означає, що у мене буде хлопчик… Моя мама думала, що я намагаюся всім щось сказати! Ми досі не знаємо, хто “займає мою квартиру”, але він скоро “отримає повідомлення про виселення”, — з гумором підписала публікацію Гіларі.

Як вам новий образ акторки?