Актуальні новини

Для шанувальників гітарної музики – нове унікальне гітарне шоу Серго Чантурія

Найяскравіші українські гітаристи та їхні зіркові друзі зі США зберуться на одній сцені і не тільки на сцені.
11 вересня о 16:00 в «Universum Hall» (пр. Академіка Глушкова,1 ВДНГ, павільон 6) відбудеться шоу, якого ще не було в Україні.
У програмі заходу відвідування музею гітар разом з зірками, майстер-класи, виступи спеціальних гостей, концерт і джем-сейшени на різних локаціях центру.
Учасники:

Серго Чантурія – культовий віртуоз гітари, учень знаменитого джазового сенсея Володимира Молоткова, що виступав на одній сцені з грандами світової рок-культури тепер вже законодавець і повноправний правитель в світі інструментальної музики. Учасник легендарних супер-груп Visit і Surer R.

Tom DuBois – американський гітарист, учасник груп Six Foot South, DisJointed. Том навчався грі на гітарі в одному з найкращих музичних навчальних закладів в світі «Musicians Institute» в Лос Анджелесі, серед його вчителів були Scott Henderson і Paul Gilbert, надалі Том і сам був включений до викладацького складу. Займаючи високу посаду в найбільшій ритейловій компанії на ринку музичних інструментів «Guitar Center» і будучи експертом в гітарному бізнесі, Том сприяє просуванню бренду Universum Guitars в США.

Roman Martin – гітарист з Голівуду грав на одній сцені з Steve Vai, Nuno Bettencourt, Steve Morse, Zakk Wylde, Dweezil Zappa, Dug Pinnik (King’s X) і іншими метрами американської Рок сцени. У минулому учасник відомих каліфорнійських груп Voice of Dissent, Heavy Justice, Six Foot South. На даний час Roman продюсує свій проект Cadabra і готує до випуску новий сольний альбом з інструментальними композиціями (деякі з них ви зможете почути на концерті 11 вересня).

Юрій Хижняк – композитор, новатор і один з кращих гітаристів Києва. Широко відомий, як в Україні, так і в Європі. Виступ Юрія буде проходити в рамках проєкту Flip Side, його дітища і представить собою фьюжн альтернативного року і справді спопеляючого гітарного перформансу.

  12 лютого – Свято Трьох святих: історія, традиції та прикмети свята

«Давно ми з вами не проводили цікавих гітарних тусовок. Сподіваюся, ви пам’ятаєте мої гітарні шоу із запрошенням відомих гітаристів, де домашня атмосфера поєднувалась з пафосом і солідністю. Все проходило на найвищому рівні», – каже з цього приводу Серго Чантурія.
Сьогодні з’явилася можливість відродити цей формат з найяскравішими гітаристами України і зоряними друзями із США. Найголовніше, що все це ми проведемо в унікальному і єдиному в Україні і в усьому світі Історико-музичному культурному центрі «Universum Hall», в Києві на ВДНГ.
Комфорт, бар і всі умови для відпочинку, невимушена дружня атмосфера і, в той же час, високий професійний рівень.

Залишити відповідь