Дочка Костянтина Меладзе отримала психологічну травму через те що батько пішов з сім'ї. Як зрада Костянтина Меладзе з Вірою Брежнєвою відбилася на його дітях.

Молодша дочка композитора Костянтина Меладзе отримала серйозну психологічну травму, коли той пішов з дому. Шоумен залишив красуню Яну Сумм, яка народила трьох дітей, заради екс-солістки групи “ВІА Гра” Віри Брежнєвої. Спадкоємиця Лія змогла пробачити зраду татові лише недавно, інформує Ukr.Media.

“На моїй психіці це сильно відбилося. Коли ти не зовсім розумієш, що може засмутити, що розлютити. У нас вся сім’я досить тривожна. Я просто завжди очікувала, що трапиться щось погане”, — зізналася дівчина.

Лія Меладзе розповіла, що покинута мама до останнього зберігала самовладання. Сум заспокоювала дітей, відзначаючи, що ніхто з них не припинить спілкуватися із зоряним татом: відносини дорослих завжди залишаються між дорослими, і якщо хтось розлучається, спадкоємці страждати не повинні. Мудрі слова мами дуже допомагали дівчинці впоратися з переживаннями.

“Мама чітко дала зрозуміти: коли розлучаються батьки, діти не розлучаються. Я хотіла, щоб вони були щасливі… ” — з тугою говорила Лія.

Усвідомлення, що не все так погано, як здається, прийшло до дівчини через роки після розставання батьків. Вона згадала, що при ній мама ніколи не плакала, ніколи не сумувала, а тато завжди намагався підтримувати і був на зв’язку.

“Я могла приїхати до нього в будь-який момент і не відчувала себе кинутою”, — підсумувала Лія Меладзе.

Крім дівчини, знаменитий композитор також приділяв максимум уваги і її старшій сестрі Алісі, і молодшому брату Валеріану, який народився з розладом аутичного спектра.