Ви не варті моєї уваги.

Зіркова дочка Ольги Фреймут, Злата Мітчелл, на своїй сторінці в Instagram опублікувала відвертий пост. Під знімками з вуличної фотосесії, де 14-річна Злата позує у вечірньому Києві, дівчинка зізналася, що у неї немає друзів. Дочка тата-британця відмінно володіє англійською, і пише цією мовою, інформує Ukr.Media.

Мітчелл розповіла, що її зовсім не засмучує те, що у неї немає друзів. Більш того, дівчинка зізналася, що пишається цим:

“У мене немає друзів”. Зазвичай така сумна фраза, від якої всім стає погано. Ну, я так більше не вважаю. І це тому, що я змінила значення слова «друзі». Я занадто глибока, повна і складна для цього. Я пишаюся цим”

Також Злата згадала, що їй більше не цікаві тусовки в компанії друзів, і вона має намір займатися саморозвитком, а не веселитися:

“Ви, хлопці, не варті моєї уваги і енергії. Найбільший урок, який мені підносило життя, полягає в наступному; ти єдине, що у тебе є”.

У коментарях Ольга Фреймут підтримала дочку і дала їй кілька порад:

“Злата — сильна життєва позиція, несподівано, що в такому юному віці. Іноді люди не розмірковують так і в старості. Не відмовляйся від друзів, Злата. Але не шукай їх панічно — придивляйся до тих, хто поруч, дивись глибоко, оцінюй душу”.