Друг Ані Лорак випадково показав в Instagram її знімок без фотошопу. Співачку підставив Філіп Кіркоров.

Нещодавно виконавиця хіта Shady Lady зустрілася з Філіпом Кіркоровим на світському вечорі музичного фестивалю «Нова хвиля». Зірки разом сфотографувалися за столиком, і пізніше кожен з них опублікував це фото в своїх Instagram-акаунтах, інформує Ukr.Media.

Поп-король виклав знімок без будь-якого ретушування, чого не можна сказати про Лорак. Користувачі соцмереж звинуватили артистку у використанні фоторедактора.

На кадрі, який опублікувала співачка, помітні «покращені» обличчя і фігури. Порівняно з фотознімком Філіпа Бедросовича Лорак зробила себе стрункішою, а Кіркорова — трохи молодшим. Люди також не змогли пройти повз того, що бюст співачки придбав більш підтягнуту форму і обидві зірки отримали більш красивий відтінок засмаги.

Варто зауважити, що це фото співак виклав 23 серпня, а його колега опублікувала кадри вчора, 31 серпня. Але інтернет-користувачі все одно вважають, що Кіркоров «спалив контору», без злого наміру показавши її реальну зовнішність. Деякі також почали жартувати про гру «знайди 10 відмінностей», а інші відзначили, що Лорак завжди себе фотошопить. Не обійшлося, звичайно, і без жартів в стилі «як ти виглядаєш в своєму акаунті і в акаунті подруги».