Пара відвідала відомі місця Нью-Йорка і з задоволенням поділилися з своїми шанувальниками фотографіями.

Дружина популярного українського виконавця Дмитра Монатіка Ірина Демічева поділилася зі своїми численними підписниками соціальній мережі Instagram фотографіями, які вона зробила під час поїздки в Нью-Йорк, інформує Ukr.Media.

До речі, зоряна пара досить часто в роз’їздах, адже MONATIK давно став популярним далеко за межами рідної України. Нещодавно виконавець і його дружина поділилися з шанувальниками новиною: кліп на пісню «Кружляє» на Ютубі подивилися 100 мільйонів разів!

Ірина опублікувала фотографії з Нью-Йорка. На одному зі знімків Демічева позує на тлі палаючих рекламних вогнів Таймс-сквер.

Для прогулянки по Нью-Йорку Ірина вибрала стильний look: трендові в цьому сезоні еко-пальто, спортивний костюм чорного кольору, кросівки в тон костюму, а образ доповнила дизайнерською сумкою через плече.

«Вірю, що ми засяємо», — підписала коротко публікацію Демічева.

На іншому знімку Ірина позує в закладі, який створили за мотивами легендарного фільму з Томом Хенксом у головній ролі «Форест Гамп».

«У легендарному місці. Це заклад, присвячений легендарному фільму «Форрест Гамп». Захоплююся рівнем американського менеджменту з усього зроблять бізнес».