Відносини принців зіпсувалися ще в дитинстві.

Вже близько року ходять чутки про те, що між британськими принцами — синами принцеси Діани — немає теплих відносин. А після того, як у своєму телеінтерв’ю Гаррі заявив, що його і Вільяма життєві шляхи розійшлися, стало остаточно зрозуміло, що близькій дружбі двох принців прийшов кінець, інформує Ukr.Media.

Королівський біограф Анджела Левайн у своїй книзі “Гаррі: Бесіди з принцом” повідомила, в чому причина конфлікту дітей принцеси Діани.

Річ у тому, що, хоча різниця у віці між Гаррі та Вільямом невелика — всього два роки, майбутній чоловік Кейт Міддлтон дуже відповідально ставився до ролі старшого брата і завжди намагався захищати молодшого. Однак саме Вільяму, як старшому, принцеса Діана багато довіряла в період розлучення з принцом Чарльзом. Старшому синові довелося особливо важко після смерті матері, а принц Гаррі сильно ревнував брата до неї ще за життя.

Зрозуміло, це давалося Вільяму непросто, адже він був ще дитиною, коли матір загинула, йому було всього 14 років. Але саме те, що старший принц був у курсі страждань Діани, це дуже зблизило його з матір’ю. А Гаррі залишався поза цього “кола довіри” і відчайдушно ревнував брата до Діани. З того часу молодший принц і почав відчувати щодо старшого таємну неприязнь, яку йому досить довго вдавалося приховувати.

До того часу, як обидва принци подорослішали, їх відносини стали натягнутими. Так, у 2009 році Вільям і Гаррі начебто жартома сказали в інтерв’ю, що з труднощами переносять суспільство один одного, коли їх поселили в одній кімнаті на базі військово-повітряних сил. Вільям дорікнув Гаррі, що той жахливий нечупара, а Гаррі, у свою чергу, поскаржився на те, що старший брат ним командує.

  Куди піти у Львові у вихідні 10-12 грудня

Також поштовхом до розвитку конфлікту стали поради старшого, звиклого до власної ролі наставника, Вільяма не приймати поспішне рішення в питанні одруження на Меган Маркл. Крім цього, Гаррі страшенно образився на брата, який відмовився підтримати його вибір. Незабаром після весілля Гаррі заявив, що хоче виїхати з території Кенсінгтонського палацу, де жив Вільям з сім’єю. А потім молодший принц розірвав зі старшим всі відносини навіть в Мережі і вийшов з благодійних проектів, які вони очолювали разом.

Зараз брати дуже рідко бачаться, навіть на офіційних заходах вони ледь обмінюються рідкісними фразами.