Унікальні кадри.

20 листопада своє 37-річчя відзначив лідер гурту DZIDZIO Михайло Хома. Вже вранці музиканта з його особистим святом поспішила привітати любляча дружина — співачка SLAVIA, інформує Ukr.Media.

У себе в блозі Славія запостила кілька архівних знімків, зроблених на весіллі коханих у 2013. На них Славія з турботою поправляє бутоньєрку чоловіку і детально показує, яким чином прикрасили весільний стіл.

“Переглядаючи знімки з весілля, мені пригадалося безліч веселих і приємних миттєвостей… то в якому я гарному настрої збирала шишки і листочки для прикраси столу, бо ти дуже любиш ліс… квіти у волоссі і букетах, через які я запізнилася на весілля, так як все повинно було бути ідеальним — ох вже цей перфекціонізм. Я по дорозі ще якимось чином встигла заскочити в салон, щоб з весільною зачіскою зробити знімок на новий паспорт”, — згадала дружина виконавця.

Шанувальники Дзідзьо приєдналися до привітань і побажали імениннику довгих років життя. Багато також відзначили, що вони зі Славією дуже красива пара.