До списку зоряних розставань можна буде додати ще одну пару.

В Інтернеті регулярно “розводяться” відомі пари. Але ця новина змусила не на жарт затурбуватися шанувальників знаменитої пари. Повідомляється, що Кім і Каньє розлучаються і зірка Instagram вже найняла одного з найвпливовіших адвокатів по зірковим розлученням — Лору Вассер. Вона свого часу працювала з Брітні Спірс, Анджеліною Джолі і Джонні Деппом, інформує Ukr.Media.

Чому всі говорять про розлучення Кім Кардашьян і Каньє Уеста? Річ у тім, що на першій шпальті видання New York Post вийшла стаття з сенсаційним заголовком: “Кім і Каньє розлучаються. Вона зробила це”.

Джерела на користь розлучення Кім і Каньє наводять багато моментів. Серед них і той факт, що Кім більше не носить обручку, а Каньє залишився на своєму ранчо в Вайомінгу на свята замість того, щоб провести їх з сім’єю.

“Вони тримають це в таємниці, але вони зробили це. Зараз вони ведуть переговори про врегулювання всіх деталей”, — стверджує джерело New York Post.

“Кім умовила Каньє поїхати туди [у Вайомінг], щоб вони могли пожити окремо і спокійно залагодити всі справи, щоб остаточно розійтися. Вона зробила це”, — додає інсайдер.

Про причини розставання Кім Кардашьян і Каньє Уеста йдеться наступне. Так, за словами джерела, Кім старанно працювала, щоб допомогти чоловікові з його психічними проблемами (нагадаємо, у Каньє біполярний розлад особистості). Каньє ж був зосереджений на своїй політичній кар’єрі і не хоче мати нічого спільного з реаліті-шоу “Сімейство Кардашьян”, тому він так рідко з’являвся в його випусках.

“Вона серйозно ставиться до здачі іспиту на адвоката і до того, щоб стати адвокатом. Вона серйозно ставиться до своєї кампанії по тюремній реформі. Тим часом Каньє заявляє про те, щоб балотуватися в президенти і творить інші божевільні речі, і їй це просто набридло”, — повідомляє джерело.

  Барі Алібасов потрапив до реанімації, випивши рідину для очищення труб

Пара може зіткнутися з проблемами через свій будинок, в який вони вклали більше 60 мільйонів доларів:

“Кім намагається змусити Каньє передати їй будинок в Калабасас, тому що саме там живуть і ростуть діти. Це їхній будинок. Вона володіє всією землею і прилеглими ділянками навколо будинку, але сам будинок належить Каньє. Вони обидва вклали багато грошей в його ремонт”.

Також можливі суперечки через опіку над 4 дітьми

Нагадаємо, Кім Кардашьян і Каньє Уест одружилися 24 травня 2014 року, а до цього кілька років дружили, а потім зустрічалися. Вони виховують чотирьох дітей: семирічну Норт, п’ятирічного Сейнта, дворічну Чикаго і півторарічного Псалма. Останніх двох виносила для пари сурогатна мати.